Ubezpieczenia – informacje ogólne

Szanowni Państwo,

Spośród kilku przedstawionych nam ofert na rok szkolny 2020/21 zdecydowaliśmy się zarekomendować Generali oraz Compensa. Zachęcamy do lektury ulotek informacyjnych oraz kontaktu z Panem Marcinem Kłodnickim. Pan Marcin jest ojcem dziecka 2. klasy naszej szkoły, tak więc oferty ostały przeanalizowane pod kątem potrzeb dzieci w naszych realiach.

Przypominamy, że skorzystanie z proponowanych ofert nie jest obowiązkowe. Mogą Państwo ubezpieczyć swoje dzieci w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, lub nie ubezpieczać wcale (do czego nie zachęcamy).

Zaznaczamy również, że kwestia kontaktu z agentem ubezpieczeniowym i zawarcia umowy jest sprawą indywidualną każdego rodzica. Prezydium RR i Sekretariat Szkoły nie pośredniczy w zbieraniu pieniędzy ani przygotowaniu/podpisywaniu umowy.

Więcej informacji o ubezpieczeniach można znaleźć na stronach Rzecznika Finansowego: