Ubezpieczenia – informacje ogólne

Szanowni Państwo,

Spośród kilku przedstawionych nam ofert zdecydowana większość oparta jest na ofercie EDU PLUS InterRisk (Vienna Insurance Group). Oferty poszczególnych brokerów są bardzo zbliżone, więc przedstawiamy jedną z nich, którą zweryfikowaliśmy poprzez rozmowę telefoniczną z przedstawicielem.

Alternatywnie przedstawiamy również ofertę Aviva.

Przypominamy, że skorzystanie z proponowanych ofert nie jest obowiązkowe. Mogą Państwo ubezpieczyć swoje dzieci w innych Towarzystwach Ubezpieczeniowych, lub nie ubezpieczać wcale (do czego nie zachęcamy).

Zaznaczamy również, że kwestia kontaktu z agentem ubezpieczeniowym i zawarcia umowy jest sprawą indywidualną każdego rodzica. Prezydium RR i Sekretariat Szkoły nie pośredniczy w zbieraniu pieniędzy ani przygotowaniu/podpisywaniu umowy.

Więcej informacji o ubezpieczeniach można znaleźć na stronach Rzecznika Finansowego: